• Darmowa konsultacja:

Recenzja Konta 360° w Banku Millenium

Przeczytaj i dowiedz się, czy warto założyć konto osobiste w Banku Millenium. Prześwietlamy ofertę i pokazujemy, z jakimi opłatami wiążę się korzystanie z konta bankowego. Dzięki tej recenzji dowiesz się też o aktualnych promocjach i przeczytasz opinie aktualnych klientów o Koncie 360°.

Bank Millenium

Bank Millenium swoje usługi oferuje klientom indywidualnym oraz biznesowym. Został utworzony w roku 1989 i aktualnie obsługuje ponad 4 miliony klientów w Polsce. Posiada w całym kraju ponad 600 oddziałów własnych.

Prowadzenie konta i karta debetowa

Wizerunek karty

Prowadzenie konta oraz posiadanie karty płatniczej jest darmowe pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonania min 1 płatności kartą. W przypadku nie spełnienia tych warunków bank naliczy opłatę w wysokości 7 zł za prowadzenie konta oraz dodatkowo 7 zł za użytkowanie karty debetowej.

Korzystanie z bankomatów w Polsce i na całym świecie także jest całkowicie darmowe jeżeli warunek płatności kartą i wpływów na konto jest spełniony.

Konto 360º Student

Jeśli masz od 18 do 26 lat podczas składania wniosku o konto na stronie banku masz możliwość wybrać wariant Student. Korzyści, które daje Bank Millenium osobowym młodym to darmowe prowadzenie konta oraz obsługa karty debetowej jest bezpłatna jeśli minimum raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM.

Usługi dodatkowe

 • Aplikacja mobilna
  Dostępna na Android oraz iOS. Pozwala na wygodne wykonywanie przelewów z telefonu.
 • Konto Oszczędnościowe
  To dodatkowy rachunek oprocentowany na 2,6% przez pierwsze 3 miesiące, następnie oprocentowanie wynosi 0,5 w skali roku
 • Płatności NFC
  Dzięki tej usłudze zapłacisz telefonem czy zegarkiem za pomocą technologi zbliżeniowej.
 • Pakiet Bardzo Pomocny
  Pakiet, dzięki któremu może skorzystać 7 razy w ciągu roku z pomocy fachowca, np. hydraulika, opieki medycznej w nagłych przypadkach i pomocy IT. Pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, następnie kosztuje on 4,98 zł miesięcznie.
 • Program “Lubię to polecam”
  Program, który pozwala na zdobywanie nagród, np. biletów do kina czy karta podarunkowych.

Promocja "200 zł premii za założenie konta w Banku Millenium"

Do 22 czerwca można zyskać nawet 200 zł za założenie konta w Banku Millenium.

Więcej o promocji: tutaj.

Do zakończenia promocji pozostało:
00
dni
00
godzin
00
minut

Szczegółowa tabela opłat

Poniższa tabela została przygotowana na podstawie oficjalnej taryfy opłat i prowizji ze strony Banku Millenium. Wybraliśmy najważniejsze opłaty za usługi, z których będziesz najczęściej korzystał.

Nazwa
Koszt
Otwarcie rachunku:
0 zł
Prowadzenie rachunku:
8 zł / 0 zł
Brak opłaty jeżeli została zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy na konto wyniosły co najmniej 1 000 zł w danym miesiącu.
Koszt wydania karty płatniczej:
0 zł
Koszt używania karty do konta:
7 zł / 0 zł
Brak opłaty jeżeli została zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy na konto wyniosły co najmniej 1 000 zł w danym miesiącu.
Przelewy krajowe:
0 zł
Przelew natychmiastowy:
5 zł / każdy
Zlecenia stałe:
0 zł
Polecenie zapłaty:
0 zł
Modyfikacja polecenia zapłaty:
3 zł / każda zmiana
Wypłaty w bankomatach w Polsce:
0 zł / 1 zł / 5 zł
Wypłaty są darmowe w bankomatach Banku Millennium oraz wszystkich innych jeśli jeżeli w poprzednim miesiącu została zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą oraz łączne wpływy wynosiły co najmniej 1 000 zł.
Jeśli warunki nie zostały spełnione koszt wypłaty wynosi:
1 zł – w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash
5 zł – w pozostałych bankomatach
Wypłaty w bankomatach na świecie:
0 zł / 2,5% (min. 9 zł)
Opłata nie dotyczy jeżeli w poprzednim miesiącu została zaksięgowana co najmniej jedna płatność kartą oraz łączne wpływy wynosiły co najmniej 1 000 zł.
Wpłata i wypłata w oddziale stacjonarnym:
0 zł

Ocena redakcji

Koszty
8
Dostęp mobilny
9
Konto oszczędnościowe i lokaty
8
Promocje
9
Podsumowanie

Konto w Banku Millenium to dobry wybór dla każdego pracuje na etacie i zapewnia wpływy minimum 1000 zł miesięcznie. Jednak w przypadku nie spełniania warunku miesięczny koszt konta to 15 zł.

8.5
Średnia ocena

Proces zakładania rachunku

Jeśli chcesz założyć konto bankowe w Banku Millenium, zrobisz w 3 prostych krokach, które opisaliśmy poniżej. Nie musisz iść do banku, aby to zrobić, obecnie można wszystkie procedury załatwić bez wychodzenia z domu.

Etap 1 - Złóż wniosek o konto

Przejdź na stronę bank poprzez przycisk znajdujący się powyżej, pojawi się wniosek o Konto 360°.

Etap 2 - Potwierdzenie umowy

Poprzez dostarczenie umowy przez kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku.

Istnieje także możliwość weryfikacji tożsamości online poprzez zrobienia zdjęcia dowodu osobistego i “selfie” swojej twarzy.

Etap 3 - Aktywacja konta

Po poprawnej weryfikacji należy zalogować do bankowości internetowej i aktywować kartą płatniczą.

Opinie

 1. Mam 23 lata i warunki na których mam konto w tym banku są zdecydowanie najlepsze na rynku, wcześniej miałem konto bankowe w Santanderze, przeniosłem się tutaj i nie żałuje. Mają konto w wersji Student nie płacę za nie ani grosza.

 2. Największy minus to duża opłata jeśli akurat w danym miesiącu nie korzystam z konta. Poza tym oceniam bardzo pozytywnie, bonus 200 zł już otrzymałem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bank Millenium
Konto 360°

Spis treści

Do góry